Вхід на сайт
Відновлення паролю
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо на нашому сайті! Дякуємо за реєстрацію

M-NET.2 - реалізація Ethernet-каналу в пожежних системах "TIRAS"

Пожежна сигналізація 21 Червня 2016 р.

Локальні комп’ютерні мережі стали невід’ємною частиною практично кожного сучасного підприємства, фірми чи офісного приміщення. Разом з тим, будь-який об’єкт такого роду має необхідність впровадження системи пожежної безпеки.

Спільна робота пожежної сигналізації та локальної мережі дає ряд переваг, що особливо актуальні на середніх та великих, територіально розподілених, об’єктах.    

Нова розробка ТОВ «Тірас-12» - модуль «M-NET.2» - призначений для задіяння широких можливостей локальних мереж у пожежних системах «TIRAS».   

Модуль «M-NET.2» має два варіанти використання: 

  1. Реалізація мережевого зв’язку (Ethernet) між ППКП «Тірас-16.128П» та пристроями розширення  «Тірас-4П», «Тірас-8П»,  «Тірас-16П»  та  ПУіЗ «Тірас-1»  (в кожному пристрої, що буде працювати в локальній мережі, має бути встановлений «M-NET.2»)
  2. Підключення адресної системи «Тірас-А» до персонального комп’ютера та організація моніторингу за допомогою ПЗ «Монітор-А».

Модуль «M-NET.2» виконаний у вигляді окремої плати, що розміщується в корпусі приладу та підключається за допомогою шини RS-485.  

«M-NET.2» адресується в локальній мережі статичною IP-адресою.

При знаходженні двох модулів «M.NET.2» в різних підмережах, задається маска підмережі.  

Програмування  модуля «M-NET.2»здійснюється з ПК через веб-інтерфейс.

При використанні модуля «M.NET.2» також з’являється можливість передачі даних по  технології гігабітних пасивних оптичних мереж (GPON), що на сьогоднішній день набирає популярності і характеризується великим масштабуванням та надвеликою пропускною здатністю.  

«M.NET.2» дозволяє використати вже змонтовані на об’єкті мережі та суттєво зменшити фінансові та часові ресурси на закупівлю та прокладання кабельної продукції.