loading...
Sign in
Password recovery
Enrollment successful
Welcome to our website! Thank you for register

FAQ

Не передається SMS про стан рахунку?

Для оператора «Київстар» потрібно вимкнути рекламу, а саме вставити SIM-карту в телефон і відправити оператору USSD запит: *781*2#.

Чому немає напруги на клемах акумулятора (далі АКБ)?

Оскільки в приладі реалізовано захист від глибого розряду АКБ та  контроль наявності АКБ, напругу на клемах АКБ ППК слід вимірювати коли АКБ  підключена до них та справна (напруга АКБ знаходиться в межах 10.5..13.8 В). Перевірка справності зарядного пристрою виконується шляхом вимірювання напруги на АКБ при підключенні та відключенні мережі 220В.

При спрацюванні та відновленні тривожної кнопки 3 рази підряд подальші повідомлення на ПЦС не приходять?

Після тривоги необхідно перевстановлювати ШС під охорону (з ПЦС, з ППК або налаштовувати ШС з обмеженим часом пам’яті тривог).

Чому ПСО не виходить на зв'язок з пультом?

Можливі причини: ПСО не налаштований, перевірити прихований та серійний номер (UID – для 18kCID-M_1, 18kCID-M_2), точку доступу SIM1 та SIM2,  ip адресу та порт ПЦС  згідно керівництва з експлуатації (завантажується з сайта).  

Який ПСО обрати для свого приладу?

  1. ПСО 18кГц 18K.G-2 використовується для сполучення ППК з протоколом «Інтеграл-О» на ПЦС «GNG SPIDER».
  2. ПСО «18кГц-GPRS» 18kCID-M_1 та 18kCID-M_2  є пристроєм сполучення ППКО, який працює по провідних та телефонних лініях зв’язку в протоколах «Contact-ID», «Ademco Express», «МОСТ» або «Інтеграл-О» (одночасно лише один), з ПЦС «МОСТ» в протоколі «NOVA» через GPRS канал мережі GSM. Додатково даний ПСО має два власних шлейфи сигналізації (ШС), програмований транзисторний вихід та можливість надсилання SMS-повідомлень про основні події на ПСО та ППК.

На пульт приходить повідомлення: «Локальний канал связи неисправлен»?

Це означає що відсутній обмін між ПСО та ППК, спробуйте збільшити  рівень вихідної напруги та чутливість ППК, також  потрібно перевірити відповідність протоколів ПСО та ППК, а у випадку роботи ППК та ПСО в протоколі «МОСТ», необхідно перевірити чи співпадає у них прихований номер.

Чи можна об’єднувати в системі протипожежної сигналізації кілька ППКП “Тірас-А», призначивши один з них головним та встановивши в ньому модуль комунікатора ?

Не можна. В ППКП «Тірас-А» відсутній механізм визначення, який з приладів головний, а який підлеглий. 

Чому при автоматичному пошуку сповіщувачів, приєднаних до адресного шлейфа, часом знаходяться не всі зразу?

Для пошуку компонентів та виведення списку на екран АПК запрограмовано деякий інтервал часу. Якщо компонентів багато, то вони можуть не встигнути відповісти на запит керуючого процесора за цей інтервал. Якщо в отриманому списку не всі компоненти, пошук потрібно  повторити.

Чи можна підключати до одної адресної мітки АМ-3 кілька неадресних ППКП «Тірас-П»?

Не можна. Одна АМ-3 – один ППКП «Тірас-П».

Чи є особливості програмування пристрою МЦА-GSM для використання в ППКП «Тірас-А»?

Особливостей немає. МЦА-GSM програмують відповідно до його паспорта як для неадресних ППКП «Тірас-П».

Ask a question

You must agree to the terms of the Privacy Policy
<