Клавіатури серії K-PAD. Нове обличчя професійних охоронних систем

– сучасний технологічний дизайн;
– широкий модельний ряд — від простої чотирьохзонної до дисплейної зі зчитувачем карт;
– зручна інсталяція;
– невисока ціна;
– відповідність банківському ступеню безпеки GRADE 3.
ДИЗАЙН
Дизайн клавіатури ми розробляли спільно з інжиніринговою компанією “ARTKB”, мабуть, найкрутішими промисловими дизайнерами в Україні.
Пропрацювали 17 абсолютно різних дизайн-концепцій, провели десятки ітерацій обраної концепції, зробили безліч прототипів на 3D-принтері. В результаті ми отримали бажаний зовнішній вигляд і конструкцію.
Чіткі лінії, поєднання чорного та білого кольорів, передня панель з ефектом вигину — це все створює загальний технологічний образ, якого ми хотіли досягти.
Клавіатури з серії K-PAD це стильне доповнення до будь-якого інтер'єру.
![]() |
ІНСТАЛЯЦІЯ
Важливе питання для інсталяторів — швидкість та зручність монтажу клавіатури.
Для оптимізації монтажу ми внесли ряд змін в конструкцію K-PAD:
основа клавіатури містить 6 точок кріплення з можливістю регулювання положення клавіатури по вертикалі та горизонталі;
одна з точок кріплення оснащена конструкцією для захисту клавіатури від відриву від стіни;
для розміщення запасу дротів, основа клавіатури містить спеціальну “кишеню”. Дане рішення не дозволяє дротам потрапити в не призначене для них місце і заважати зібрати клавіатуру;
реалізована конструкція “невипадаючого” гвинта, яким скручується основа клавіатури з її корпусом. Проблем з загубленим гвинтом не буде.
В комплекті з клавіатурою йдуть чотири спеціальні ніжки, які стануть у нагоді, якщо потрібно приховати дроти на поверхні стіни.
![]() |
МОДЕЛЬНИЙ РЯД
В новій серії є чотири основні модифікації клавіатури з “плюсовою” версією кожної.
K-PAD4, K-PAD8, K-PAD16 - базові клавіатури зі світлодіодною індикацією на 4, 8 чи 16 індикаторів зон/груп відповідно.
По суті, серія K-PAD це аналоги класичних клавіатур: K-LED4, K-LED8, K-LED16 в новому сучасному виконанні та K-PAD OLED - просунута клавіатура, що оснащена екраном.
Екран — не простий LCD, а OLED, з контрастним та приємним оку виглядом.
K-PAD OLED - сучасна заміна нашій клавіатурі K-LCD.
![]() |
Тепер про “плюсові” версії.
Основна відмінність — наявність безконтактного зчитувача NFC/Mifare та відсутність інтерфейсу підключення зчитувачів Touch Memory.
Детальніше про зчитувач — буде далі.
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Базова функціональність клавіатур — керування охоронною системою. Зняття, постановка, керування автоматикою, зміна коду доступу тощо.
Клавіатура з екраном K-PAD OLED, окрім підвищення зручності виконання базових дій шляхом відображення текстової інформації, дає можливість адміністрування системи — перегляд журналу подій, налаштування користувачів, перегляду додаткової інформації про систему тощо.
Потенціал охоронної системи Orion NOVA в повному обсязі розкривається саме при використанні клавіатур з екраном, які ми завжди рекомендуємо до використання.
Клавіатури серії K-PAD оснащені сенсорним клавішним полем — що зручно, гарно та практично.
Стосовно додаткової функціональності клавіатур.
Всі клавіатури серії, крім чотирьохзонних K-PAD4 та K-PAD4+ мають можливість додаткового підключення:
2 зони сигналізації — підключаємо датчики вхідних дверей і коридору до клавіатури та не ведемо додаткові дроти до ППК;
1 універсальний вихід — підключаємо світлодіод підтвердження до клавіатури та не ведемо додаткові дроти до ППК;
інтерфейс Touch memory - підключаємо зчитувач ключів до клавіатури та знову ж таки, не ведемо додаткові дроти до ППК (крім “плюсових” версій).
Як бачите, клавіатури виконують не тільки функцію постановки/зняття, але й оптимізують топологію охоронної системи.
![]() |
ЗЧИТУВАЧ NFC/MIFARE
Детальніше опишемо, що за зчитувач встановлений в “плюсових” моделях K-PAD - K-PAD4+, K-PAD8+, K-PAD16+, K-PAD OLED+.
Це зчитувач, який працює на частоті 13,56МГц з ідентифікаторами доступу, що базуються на стандарті ISO14443A - це в першу чергу карти/брелоки Mifare та різноманітні NFC мітки.
На практиці вже можна використовувати в якості ідентифікатора доступу:
будь-які формфактори карт/брелоків Mifare різних стандартів, Classic 1К та вище;
NFC мітки типу NTAG213 та подібні;
банківські картки з підтримкою безконтактної оплати PayPass.
![]() |
ПРОФЕСІЙНИЙ СТУПІНЬ ЗАХИСТУ
Всі клавіатури серії K-PAD сертифіковані згідно до професійного, так званого "банківського” ступеню захисту GRADE 3.
Дизайн, функціональність, додаткові підключення — це добре, але ці параметри ніколи не мають йти всупереч з питаннями безпеки. В клавіатурах K-PAD так і є.
![]() |
Відповідність ступеню безпеки GRADE 3 досягнута завдяки таким рішенням:
обмін інформацією з ППК по крипто-захищеному протоколу з захистом від підміни клавіатури та фізичним підключенням по системній шині RS-485 з довжиною лінії зв'язку до 1000 м;
конструктивні рішення корпусу, які захищають клавіатуру від несанкціонованого фізично доступу;
захист корпусу від відкриття та відриву від стін.
Нам вдалось додати нові можливості, осучаснити дизайн, при цьому зберігши доступну ціну та залишивши нові клавіатури в категорії “масових”.
Отже, клавіатури K-PAD — сучасна альтернатива клавіатур K-LED та K-LCD, що відкривають нові можливості охоронних систем.
Запрошуємо і Вас до використання K-PAD.