Вхід на сайт
Відновлення паролю
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо на нашому сайті! Дякуємо за реєстрацію

Новини неадресної пожежної безпеки.
Флагман неадресних праймів отримує нові можливості

Новини 03 Квітня 2020 р.

Tiras PRIME 8L - сьогоднішній флагман серії неадресних приладів пожежної сигналізації Tiras PRIME. 

 
На початку квітня 2020 року ми випускаємо програмне оновлення, що відкриває для Tiras PRIME 8L нові сегменти використання - об'єкти з системами пожежогасіння. 
 
Перед деталізацією про пожежогасіння, нагадаємо, чим особливий Tiras PRIME 8L.
 
1. Універсальність. Кількість зон

Tiras PRIME 8L має 8 базових зон пожежної сигналізації та можливість розширення до 20 зон за допомогою модуля M-Z(f). Модуль встановлюється в корпус ППКП та не потребує додаткового живлення.

Модуль M-Z(f)

Про що говорить така конфігурація зон приладу?

8 базових зон - на сьогодні оптимальна кількість зон для більшості невеликих об'єктів. 
 
Розширення до 20 зон - оптимальна кількість для великого сегменту середніх по розмірах об'єктів - магазини, склади, офіси тощо. І саме 20, а не 16 звичних зон, дозволяють “закрити” ряд об'єктів, де так часто не вистачає цих декількох зон. 
 
2. Інтерфейс користувача
Tiras PRIME 8L на відміну від більшості ППКП в цій категорії, оснащений дисплеєм, який використовується для налаштування, адміністрування та користувацької експлуатації системи.
ППКП "Tiras PRIME 8L"
 
3. Два виходи оповіщення 
Tiras PRIME 8L має два вбудованих релейних виходи оповіщення, що дозволяють зонувати оповіщувачі та економити кабельну продукцію. 
 
4. Автоматика
Tiras PRIME 8L має ряд потужних апаратних та програмних можливостей для реалізації керування та контролю протипожежної автоматики. 
Два вбудованих програмованих релейних виходи. 
 
Розширення на чотири релейних виходи при використанні модуля M-OUT4R, який встановлюється в корпус ППКП. 
 
Реалізація додаткових виносних релейних виходів шляхом підключення модуля M-OUT8R
 
Зони приладу можуть бути налаштовані як входи, які можна використовувати для контролю протипожежної автоматики. Якраз тут в нагоді стає максимальна кількість зон - 20.  
 
Для налаштування логіки роботи протипожежної автоматики використовується спеціальна програмна система сценаріїв, яка вже себе добре зарекомендувала в наших охоронних системах Orion NOVA. 
 
5. Формфактор 
Tiras PRIME 8L побудований у формфакторі “моноблок” і оснащений сучасним імпульсним блоком живлення потужністю 50Вт. 
 
Потужний блок живлення в поєднанні з енергоефективною апаратною платформою приладу - усувають необхідність використання додаткових блоків живлення для більшості об'єктів, де передбачається використання приладу.  
 
Резервне живлення ППКП забезпечується двома АКБ на 7А*год. 
 
6. Налаштування
Tiras PRIME 8L в своєму класі обладнання має найсучасніші можливості по налаштуванню. 
 
Окрім можливості налаштування за допомогою клавіатури та екрану самого ППКП, для налаштування може використовуватись сервісне програмне забезпечення tLoader, що існує під операційні системи Windows та Android. 
 
ППКП оснащений USB-інтерфейсом і для роботи з софтом необхідно тільки USB-кабель. 
 
7. Європейська сертифікація
Tiras PRIME 8L - наш перший ППКП, що крім української сертифікації, сертифікований в європейському центрі сертифікації (CNBOP-PIB, Польща). 
 
Ми сертифікували даний прилад в Європі, адже, з самого початку мали на нього експортні плани і розробляли його з дотриманням всіх європейських вимог до функціональності, якості та екологічності. 
 
 
8. Реалізація пожежогасіння
Найсвіжіше оновлення Tiras PRIME 8L - введення підтримки роботи з пристроєм управління пожежогасіння ПУіЗ “TIRAS 1X”
 
ПУіЗ “TIRAS 1X”
 
ПУіЗ “TIRAS 1X” - це наступне покоління наших ПУіЗів, що володіє рядом переваг, порівняно з ПУіЗ “Тірас-1”. Порівняння TIRAS 1X з Тірас-1 ми зробимо окремою статтею. 
 
Tiras PRIME 8L підтримує підключення до восьми TIRAS 1X, що, відповідно, дає можливість реалізації восьми напрямків пожежогасіння. 
9. “Бонусна” функціональність
Крім вищеописаних “великих” функціональних блоків, Tiras PRIME 8L володіє рядом мілких, але від цього - не менш корисних можливостей:
  • Енергонезалежний журнал на 1000 подій.
  • Іменування всіх компонентів системи. 
  • Можливість встановлення GSM-комунікатора M-GSM на дві SIM-карти та з підтримкою SMS-оповіщення.
  • Режим “день-ніч” для керування оповіщенням. 
  • Зручні ліфтові клемні колодки. 
  • Клемна “земля” на кожну пожежну зону. 
  • Опційний контроль заземлення.
10. Ціна
Не дивлячись на всі вищеописані переваги, Tiras PRIME 8L має низьку ціну. 
 
Для розуміння - Tiras PRIME 8L з додатковим модулем M-Z(f) помітно дешевше, чим, наприклад, Тірас-16П, який немає всіх вищеописаних переваг. 
 
А якщо рахувати вартість протипожежної системи в комплексі і оцінити економію на кожній перевазі, що дає Tiras PRIME 8L - дешевший комунікатор, дешевший ПУіЗ, економія на кабельній продукції, економія на акумуляторних батареях - ви будете вражені загальною цифрою. 
 
 
 
⚠️Отже, підсумовуючи інформацію про Tiras PRIME 8L:
 
На наш погляд - це одне з кращих рішень в Україні та східній Європі для реалізації неадресної системи пожежної сигналізації та управління пожежогасінням ємністю від 8 до 20 зон сигналізації. Краще, як по функціональності, зручності та інтуїтивності, так і - по ціні. 
 
Подивіться прайси, оцініть можливості приладу, уявіть переваги, які Ви отримуєте з Tiras PRIME, та скажіть нам - чому Ви ще не спробували його? 
А якщо спробували - поділіться враженнями!