Вхід на сайт
Відновлення паролю
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо на нашому сайті! Дякуємо за реєстрацію

Оновлення Control NOVA II

Новини 16 Листопада 2021 р.
В маркетах доступне оновлення мобільного застосунку Control NOVA II.
Давайте якнайшвидше спробуємо нову версію застосунку, де реалізовано наступні зміни:
 
- Проведено редизайн застосунку.
Змінились кольори, іконки, а головне - тепер логотип застосунку ідентичний логотипу охоронних систем Orion NOVA. Вважаємо, що так стане зрозуміліше всім користувачам системи, особливо - кінцевим користувачам.
 
- Додано можливість налаштування сповіщень для всіх об’єктів одночасно.
Тепер, не заходячи в кожен об’єкт, а лише в цьому розділі користувач може налаштувати отримання сповіщень по всіх об’єктах одночасно.
Разом з тим, меню індивідуального налаштування сповіщень в кожному об’єкті також залишилось. Об’єкти з відмінними від загальних налаштуваннями сповіщень потраплять в список винятків і будуть доступні до перегляду і редагування в розділі «Загальні налаштування сповіщень».
Шлях: Гамбургер-меню – Профіль користувача – Загальні налаштування сповіщень.
 
- Тепер кожен користувач може задавати свою назву (псевдонім) для об’єкта.
При створенні об’єкту задається спільна для всіх користувачів назва об’єкту, яка відображається в списку об’єктів та при отриманні сповіщень.
Якщо для користувача системи спільна назва не є інформативною (або інсталятору не зручно бачити в своєму акаунті декілька різних об’єктів з назвою Home), скористайтесь можливістю задати Псевдонім для цього об’єкта.
Псевдонім (зручну для себе назву об’єкта) може задати кожен користувач системи. Якщо псевдонім буде задано, то він буде відображатись і в списку об’єктів цього користувача, і в сповіщеннях.
Шлях: Об’єкт – Налаштування – Про об’єкт
 
- Додано можливість перезавантаження приладу.
Тепер користувач-Інсталятор або користувач-Адміністратор за допомогою Control NOVA II, дистанційно, може перезавантажити охоронний прилад, коли його знято з охорони.
Шлях: Об’єкт – Налаштування – Про об’єкт
 
- Додано можливість зміни облікових даних користувача.
Тепер кожен користувач, при необхідності, може змінити номер телефону чи email свого облікового запису. Головне – пам’ятати пароль від свого акаунту.
Будьте уважні при зміні своїх облікових даних і обов’язково читайте повідомлення в Control NOVA II – прискіпливо перевіряйте правильність написання Вашого номеру телефону або адреси електронної пошти.
Шлях: Гамбургер-меню – Профіль користувача – Редагувати профіль.
 
- Внесено незначні зміни, що покращують роботу застосунку.
 
Зверніть увагу!
В зв’язку з проведенням вагомих змін в частині налаштування сповіщень об’єктів, після оновлення серверу ми не можемо гарантувати, що налаштування сповіщень всіх об’єктів збереглись в такому стані, як Ви їх налаштовували для своїх потреб.
Ймовірно, після оновлення серверу всі об’єкти матимуть налаштування сповіщень за замовченням: отримання всіх категорій сповіщень – увімкнено, «відпрацювання тривоги» (для власників Android-телефонів) – вимкнено.
В такому випадку, не переймайтесь! Оновіть версію мобільного застосунку та скористайтесь функцією «Загальні налаштування сповіщень».