Вхід на сайт
Відновлення паролю
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо на нашому сайті! Дякуємо за реєстрацію

Оновлення Tiras PRIME A

Новини 03 Березня 2021 р.
Перше велике оновлення року в категорії протипожежних систем!
 
Починаючи з версії 1.2.1, в ППКП “Tiras PRIME A” доступне об'єднання в мережу до 4-х ППКП.
 
На практиці це означає, що максимальна кількість адресних компонентів в системі зростає до 2000 (500 компонентів на кожен ППКП).
 
Об'єднання в мережу відбувається за допомогою Ethernet з можливістю з'єднання ППКП по топології “кільце”, що підвищує загальну надійність системи.
 
Кожен ППКП налаштовується окремо, далі ППКП об'єднуються в мережу і кожен з них може відображати інформацію, як тільки по своїй підсистемі, так і по всіх інших підсистемах (інших ППКП), якщо для нього увімкнено опцію “головний ППКП”.
 
Дальність зв'язку між ППКП при використанні витої пари п'ятої категорії - до 100 метрів. Якщо треба більше - можна використовувати медіаконвертори.
 
Отже, тепер на базі Tiras PRIME A можна будувати розподілені протипожежні системи до 2000 адресних компонентів, а цього вистачить для абсолютної більшості об'єктів.
 
Ще кілька хороших новин:
  • ПЗ “aLoader” вже на підході. Закриваємо останні баги і запускаємо реліз першого етапу - локальне налаштування системи. Далі працюємо над моніторингом.
  • Ми готуємо новий розширювач для Tiras PRIME A, який буде називатись AM-MULTI+, що дозволить розширювати систему додатковими адресними інтерфейсами. Як АПР в нашій попередній адресній системі “Тірас-А”, тільки краще. Чим саме - скоро покажемо.