Вхід на сайт
Відновлення паролю
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо на нашому сайті! Дякуємо за реєстрацію

Повний перехід на Orion NOVA II

Новини 30 Грудня 2020 р.

Orion NOVA другого покоління - це наша найкраща охоронна система, яка увібрала все краще з попередніх поколінь обладнання та отримала безліч сучасних можливостей.

З виходом великого програмно-апаратного оновлення v2.5.1 були вирішені останні питання типу: “а раніше було краще”.

Тож, станом на кінець 2020 року, Orion NOVA II - повноцінна екосистема приладів, конструктор, з якого можна побудувати професійну, сучасну, гнучку та економічно-раціональну систему безпеки для об'єктів будь-якого розміру та складності, від квартири до банку.

Цей факт дозволяє нам оголосити, що в наступному році ми здійснюємо повний перехід на Orion NOVA II, а минулі серії охоронних систем: “Оріон-Т.3.2”, “Оріон-І.3.2”, “Оріон NOVA” першого покоління, будуть зняті з виробництва.

Не дивлячись на те, що Orion NOVA II вже є нашою найкращою охоронною системою, ми продовжуємо її розвивати та реалізовувати нові можливості, опції та режими роботи. В наступному році плануємо три великих оновлення з десятками нових фіч. Чого тільки варта майбутня інтеграція з нашими бездротовими охоронними компонентами Orion NOVA X?

P.S. Залишки охоронних систем, що знімаються з виробництва “Оріон-Т.3.2”, “Оріон-І.3.2”, “Оріон NOVA” першого покоління, ще є на складі та будуть доступні до продажу протягом декількох місяців 2021 року. Якщо Ви ще планували їх купити, саме час, адже на них діє спеціальна ціна.