Вхід на сайт
Відновлення паролю
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо на нашому сайті! Дякуємо за реєстрацію
Запитання відправлено успішно
Ваше повідомлення було відправлено успішно. Ви зможете побачити його на сайті після погодження адміністратором

СПТС "MISTO Security Platform"

MISTO Security Platform – інноваційна система передавання тривожних сповіщень, призначена для організації пультів охоронного моніторингу.

  
MISTO Security Platform володіє унікальними можливостями та характеристиками по продуктивності, гнучкості, навантажувальній здатності та зручності експлуатації.


MISTO Security Platform сертифіковано згідно з ДСТУ EN 50131 та EN 50136, як двоканальну СПТС з найвищою категорією передавання даних DP4.  

 

Безпрецедентна навантажувальна здатність системи:

 

MISTO Security Platform при використанні одного «звичайного» персонального комп’ютера (i5/16Гб ОЗУ/HDD) витримує довготривале навантаження в 30 000* об’єктів (ППК) з часом опитування в 10 секунд.

І так, в наших охоронних приладах мінімальний час опитування, який можливо налаштувати – 30 секунд.

Саме тому ми вживаємо – безпрецедентна навантажувальна здатність.

 

 

* - протестовано в синтетичних тестах за допомогою емулятора, що імітує реальну роботу 30 000 об’єктів на 99% - з постановками, зняттями, піковими періодами, тривогами тощо.

 

Зручність та інформативність:

 

В MISTO Security Platform ми переосмислили поняття «зручності» і тепер вона проявляється в логічних, зрозумілих та сучасних інтерфейсах, що спрощують роботу як оператору, при опрацюванні тривог, так і адміністратору – при налаштуванні та адмініструванні системи.

В основі інтерфейсу оператора – онлайн-мапа з відображенням всіх об’єктів, що знаходяться під моніторингом з їх актуальним станом.

Такий підхід до інтерфейсу дозволяє операторам ПЦС бачити не тільки окремі тривоги чи несправності, а бачити ситуацію по своїй ділянці відповідальності в цілому.

Наприклад, перехід в несправність по основному живленню значної кількості об’єктів, які територіально близькі один до одного, скоріша за все, говорить про вимкнення світла по вулиці/району. 

І, звісно, онлайн-мапа потрібна для роботи з групами реагування, але про це – нижче.
 

 

«Живучість» системи:

 

Надважливе питання для реальних пультів моніторингу. Система повинна працювати 24/7, адже будь-які зволікання у реагуванні на тривоги можуть вилитись у величезні втрати охоронного бізнесу.

Всіх можливих проблем не уникнути, але ті, що зумовлені технічною складовою СПТС, – можна.

Для гарантованої безперервної роботи системи, при виникненні непередбачуваних ситуацій, в MISTO Security Platform реалізована технологія резервування «Гарячий резерв». Якщо, через технічну несправність, основний ПК виходить з ладу – в роботу миттєво включається резервний ПК, що продовжує роботу системи в штатному режимі. Все, що потрібно для підтримки цієї технології – лише один додатковий ПК.

«Гарячий резерв» за своєю ефективністю є найкращим рішенням по забезпеченню «живучості» системи.

 

 

Робота з групами реагування. 

 

Однією з складових MISTO Security Platform, що робить його саме «платформою» для побудови пультів моніторингу, є програмне забезпечення «Reactio».

Основне призначення Reactio – підвищення швидкості та якості взаємодії між операторами ПЦС та групами реагування.

При появі тривожного сповіщення, оператор ПЦС передає тривогу на опрацювання групі реагування. Всього одне натиснення на кнопку, а далі – система робить все сама: визначає вільні групи реагування, серед них визначає найближчу до тривожного об’єкту та передає їй завдання на виїзд.

Група реагування, що обладнана планшетом зі встановленим застосунком Reactio, отримує заявку на виїзд та коротку інформацію про тривожний об’єкт, яку, при необхідності, можна розглянути детально. Приймає заявку та виїжджає на завдання.

 

 
 

 Після підтвердження виїзду групи реагування на об’єкт, розпочинається відлік часу та будується найоптимальніший маршрут.

По прибутті на об’єкт, група реагування, натисненням відповідної кнопки на своєму планшеті, підтверджує прибуття та опрацьовує тривогу.

Опрацювавши тривогу, завдяки зручній системі звітування, група реагування вказує причину виникнення тривоги, а також – додаткові факти:

  • статус «Клієнта сповіщено» (якщо група повідомила клієнта про результат);
  • статус «Під фізичною охороною» (якщо група залишила фізичну охорону для захисту майна);
  • фото з тривожного об’єкта (наприклад, причину чи наслідок тривоги);
  • текстове повідомлення оператору ПЦС;
  • координати об’єкта для їх уточнення на ПЦС.
 

 Не «модний софт», а сертифіковане професійне програмне забезпечення.

 

MISTO Security Platform розроблялось у відповідності до європейських безпекових стандартів груп EN 50131 та EN 50136 по найвищим категоріям та класам безпеки.

MISTO Security Platform, при роботі з нашими охоронними системами серії Orion NOVA, забезпечує найвищу категорію передавання даних DP4.

Це і є тим, що може називатись професійною СПТС.

 
 

Технології та розвиток.

 

Інноваційність MISTO Security Platform, в першу чергу, зумовлена технологіями, що використовуються при його розробці.

Середовище розробки - .Net Core.

Мови програмування – C#, C++.

База даних – PostgreSQL.

Модульна архітектура з використанням HTTP та WebSocket.

Це ті речі, що, по-перше, дозволяють реалізувати заявлені показники системи, а по-друге, але не менш, важливе – дозволяють розвивати систему та нарощувати її новим функціоналом в майбутньому.

 

Для тих, кому більше подобається відео-формат – запрошуємо до перегляду презентації  MISTO Security Platform від нашого заступника генерального директора з ІТ - Лариси Петрунько

 

Відкрите бета-тестування

 

Протягом першого кварталу 2020 року MISTO Security Platform доступне у відкритому бета-тестуванні і всі бажаючі можуть долучитись до нього та спробувати цей продукт в реальній роботі. Це гарна нагода освоїти інноваційний програмний продукт та отримати право на його використання майже за безцінь.

Цікаво? Заповнюйте анкету  та долучайтесь.

Характеристики

Документація

Оrion NOVA L

Дозволяє реалізувати систему охорони на доволі великих об'єктах: великі приватні будинки, банки, офісні приміщення. 16 базових зон сигналізації.

Дивитися
Оrion NOVA XS

Найкраще бюджетне рішення для охорони торговельних місць, гаражу, малої квартири. 2 базові зони сигналізації.

Дивитися
Оrion NOVA S

Ідеальне рішення для охорони невеликих об'єктів типу квартири, банкомату, терміналу. 4 базові зони сигналізації.

Дивитися
Оrion NOVA M

Гарне рішення для середніх об'єктів: великі квартири, приватні будинки, невеликі офіси, магазини. 8 базових зон сигналізації.

Дивитися

Поки що немає запитань, пов'язаних з даним товаром

Задати запитання

Ви повинні погодитися з умовами політики конфіденційності

Поки що немає коментарів до цього товару

Залишити відгук

Ви повинні погодитися з умовами політики конфіденційності