Вхід на сайт
Відновлення паролю
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо на нашому сайті! Дякуємо за реєстрацію

Tiras PRIME A у продажу!

Пожежна сигналізація 08 Травня 2020 р.

Друзі!
Перша серійна партія обладнання СПСА “Tiras PRIME A” успішно доставлена замовникам у кожен регіон України.

Поступово відбувається реалізація нових проектів на базі ППКП “Tiras PRIME A”, а серед експертів ринку зростає цікавість до особливостей роботи цієї системи. Технології світового рівня та наша команда розробки зробили свою справу.

Нижче ми наведено Вам економічне обгрунтування - чому варто якнайшвидше освоїти Tiras PRIME A та закладати її в нові проекти. 

Більшість замовлень по адресних системах безпеки, які опрацьовує наш відділ продажу, складається з комплектів обладнання для реалізації проектів для малих та середніх об'єктів. Найчастіше - це системи на 100-200 адресних компонентів, рідше - системи до 500 адресних компонентів. 

Тому, ми розкажемо як реалізувати такі проекти на базі Tiras PRIME A і порівняємо  їх з нашою існуючою системою СПСА “Тірас-А”
Але ви ж розумієте, порівнюємо з СПСА “Тірас-А”, а маємо на увазі не тільки її, а і більшість СПСА інших українських виробників, адже вони мають багато спільного та побудовані по доволі схожому принципу та приблизно одній елементній базі, чого не скажеш про Tiras PRIME A.

 • Важливо! Далі будуть порівняння з вказанням ціни. Ціни в цій статті ми вказуємо роздрібні. 

 

Базовий комплект системи до 500 адресних компонентів

Щоб реалізувати таку систему на базі СПСА “Tiras PRIME A”, достатньо мати один ППКП та дві АКБ на 7 А*год.  
В пультовому режимі роботи, система на 500 адресних компонентів, може працювати без застосування додаткового блоку живлення. 

Так, не втомлюємось повторювати - один ППКП на своєму вбудованому блоці живлення і двома АКБ на 7А*год - потягне 500! адресних компонентів. Де Ви таке ще бачили?  

Щоб розрахувати живлення системи, в залежності від типу (з ІКЗ/без ІКЗ) та кількості  компонентів, скористайтесь калькулятором живлення. Після реалізації повноцінного ПЗ для СПСА “Tiras PRIME A”, функція розрахунку живлення буде входити до його складу.
Роздрібна ціна базового комплекту складе ≈ 15246,00 ₴. 

 

Сповіщувачі

Нова серія сповіщувачів DETECTO, що працюють з ППКП “Tiras PRIME A” є двох типів: з ізолятором короткого замикання та без нього (далі - ІКЗ). Основана мета виготовлення сповіщувача без ізолятора це - дати можливість максимального здешевлення системи з збереженням нормованого захисту від короткого замикання.

В залежності від особливостей об'єкта, можна обирати чи використовувати сповіщувачі з ІКЗ чи без ІКЗ. Однак, необхідно дотримуватись правила 1 до 32. Тобто максимум - 31 сповіщувач без ІКЗ - 1 з ІКЗ.


Серія DETECTO складається з таких сповіщувачів:


// Друга цифра в цифровому коді вказує на наявність чи відсутність ІКЗ в сповіщувачі. 
0 - відсутній, 1 - наявний. 

Маючи сучасний дизайн, новий енергоефективний контролер, покращену димову камеру, нам вдалось досягти ще й зменшення ціни у порівнянні з сповіщувачами серії СПСА “Тірас -А” в середньому на 10% при порівнянні сповіщувачів з ІКЗ, та 30% при порівнянні з сповіщувачами без ІКЗ. 

Також є можливість інтегрувати в систему неадресні сповіщувачі, з допомогою модуля AM-Multi.

Ми пропонуємо Вам варіанти, а Ви вирішуєте, який тип сповіщувача обрати, але в будь-якому випадку Ви суттєво зекономите.

 

Оповіщення
Оповіщувачі в системі Tiras PRIME A можуть підключатись як до самого ППКП так і в адресне кільце при використанні модуля AM-Multi. 
 
ППКП “Tiras PRIME A” оснащений чотирма універсальними транзисторними виходами з струмом комутації до 2А, що можуть працювати як виходи оповіщення. 
 
AM-Multi оснащений рядом входів та виходів, один з яких є універсальним транзисторинм виходом, аналогічним до виходів Tiras PRIME A, що відповідно може працювати як вихід “оповіщення”.  
 
Обирайте будь-які неадресні оповіщуващі та інтегруйте їх в систему. 
 
 
Управління пожежогасінням
Для реалізації одного напрямку  пожежогасіння Вам необхідно використати модуль AM-Converter, що встановлюється в корпус ПУіЗ “TIRAS 1X” та підключається в адресне кільце. Новий ПУіЗ “TIRAS 1X” теж оновився, та зменшився в ціні. Детальніше про оновлення тут.
 
Вартість   реалізації  одного напрямку пожежогасіння на базі ППКП “Tiras PRIME A” складе - 3522,00 ₴, на базі ППКП “Тірас-А” - 4290,00 ₴
 
 
Збільшення виходів
Для реалізації релейних виходів в СПСА “Tiras PRIME A” використовується два варіанти: 
 • модуль AM-OU2R, який підключається в адресне кільце та додає в систему два релейних виходи. Струм  комутації - до 10А. Вартість - 912,00 ₴
 • модуль M-OUT8R, що підключається в адресне кільце за допомогою AM-Converter. Така зв'язка додає в систему 8 релейних виходів з струмом комутації - до 10А. Вартість - 1905,00₴
 
 
Отже, на базі ППКП “Tiras PRIME A” Ви зможете задовольнити вимоги типового об'єкту до 500 адресних компонентів, при цьому отримати ряд ключових переваг:
 • Суттєве зменшення вартості проекту, що вплине на позитивне рішення замовника;
 • Зручність інсталяції, 
 • Відсутність великої кількості додаткових складових системи. 
 
Все просто, Tiras PRIME A - це дешевше, швидше та надійніше! 
 
Ми продовжуємо працювати над розвитком СПСА “Tiras PRIME A”. Частину робіт, які ми запланували на найближчий час, можна подивитись в таблиці за посиланням.
 
В цій таблиці ми також підготували приклад , як просто перейти  від СПСА “Тірас-А” до СПСА “Tiras PRIME A”. Завантажуйте та використовувати у роботі, це значно спростить процес знайомства з системою.
 
Також, для живого спілкування та обговорення самих важливих питань, що стосуються роботи, як адресних “Tiras PRIME A” так і неадренсих систем “Tiras PRIME ” ми створили профільну групу на Facebook.
Запрошуємо Вас долучитися до цієї групи та активно обговорювати наші системи, ну і звичайно, ділитися досвідом!
 
Ми працюємо над тим, щоб адресні пожежні системи були доступними для кожного об'єкту!
 
З приводу питань технічного характеру звертайтесь:

Базалійський Валерій Віталійович

 • +38 (067) 432 84 13
 • +38 (050) 445 04 12
 • tb@tiras.ua

Сергій Стальченко

 • +38 (067) 430 90 42
 • +38 (050) 317 70 05
 • tb@tiras.ua

 

З приводу питань комерційного характеру звертайтесь:

Мельник Вадім - Менеджер з розвитку бізнесу

 • +380674318427 
 • vadym.melnik9@gmail.com

Кривоніс Дмитро - Головний менеджер з розвитку бізнесу

 • +38 (097) 549 11 34
 • kryvonis@tiras.ua 

 

 
Створюємо безпеку разом!