Вхід на сайт
Відновлення паролю
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо на нашому сайті! Дякуємо за реєстрацію

Велике оновлення 2.5.1

Блог 30 Листопада 2020 р.

 

Представляємо велике оновлення Orion NOVA - версію 2.5.1 

Чому велике? Тому, що оновлення стосується не тільки програмних характеристик, а й апаратних. Більшість змін стосуються усієї лінійки ППК, а деякі — тільки NOVA XS та NOVA M. Про обидві сторони оновлення ми розповімо в тексті нижче.

 

Orion NOVA XS та Orion NOVA M стають “більшими”

Основна задача оновлення — розширити можливості централей і дати “більше безпеки” без збільшення ціни.

Orion NOVA XS отримує дві ключові модернізації, що суттєво розширюють сферу її використання:
- 4 базових зони сигналізації, замість 2;
- один універсальний слот для комунікатора/модуля бездротових датчиків/релейного модуля.

Разом з цими оновленнями, збільшились і максимальні параметри системи на базі Orion NOVA XS:
- максимальна кількість зон в системі — 32 (дротові + бездротові зони);
- груп — 8;
- користувачів — 16;
- виходів — 6.

Версія 2.5.1 робить з Orion NOVA XS, який раніше використовувався тільки для надмалих об'єктів чи охорони вхідної групи, повноцінний ППК для невеликих об'єктів — квартир, невеликих будинків, магазинів і дає можливість гнучко будувати систему.

 

Orion NOVA M також отримав більшу функціональність завдяки оновленню v2.5.1.

Відтепер прилад має 2 системні шини RS-485 для клавіатур та для модулів розширення, а не одну клавіатурну, як раніше. На другу систему шину можна підключити до 8 модулів розширення — M-Z box, M-ZP box та інші.

Збільшились і максимальні параметри системи:
- максимальна кількість зон — до 64 (дротові + бездротові зони);
- груп — до 32;
- користувачів — до 64;
- виходів — до 32;
- клавіатур — до 8;
- сценаріїв — до 16.

Завдяки оновленню v2.5.1 Orion NOVA M може якісно і доступно закрити питання безпеки в заміському будинку будь-якого розміру, офісному приміщенню та банківському відділенні.

 

Імпульсні джерела живлення

Суто технічна, але від цього не менш цікава новина — всі моделі ППК Orion NOVA з версії 2.5.1 оснащуються імпульсними джерелами живлення. 

Що це означає на практиці — це надійніше. Частину тих коливань в мережі, від яких лінійні джерела живлення виходили з ладу, імпульсні блоки живлення навіть не помітять. 

І, звісно, імпульсні джерела живлення — це технологічніше, а, отже — вони мають більший ККД, меншу вагу та займають менше місця в корпусі ППК.

Для централей Orion NOVA XS та S ми використовуємо імпульсні блоки Mean Well на 10 та 15 Вт відповідно. Блоки живлення в Orion NOVA M та L потужністю 25 Вт — нашої розробки. 

 

 

Нова система GSM-антен

В оновлені v2.5.1 всі моделі ППК оснащуються спіральною вбудованою GSM-антеною та повноцінним SMA-роз'ємом для підключення виносних антен.

Така комплектація вирішує проблему з пошуком перехідника, коли раптом виявилось, що для стабільного GSM зв'язку вбудованої антени не вистачає. Маючи вбудований SMA-роз'єм на ППК Вам достатньо мати під рукою стандартну SMA-антену і підключити її при необхідності. Тепер ніяких перехідників не потрібно. 

 

Нові програмні функції

Окрім оновлень “заліза” в 2.5.1 додали ряд програмних функції, які доступні також для ППК Orion NOVA II попередньої апаратної версії (v1.5.1):

- Додана можливість приписки одному користувачу коду доступу та ключа Touch Memory чи безконтактної карти. Раніше для цього потрібно було створювати двох користувачів: одного для цифрового коду доступу, другого для ключа/карти. Основну дію можливо налаштувати окремо для коду доступу та ключа/карти.

- Додано налаштування 2EOL для зон модулів розширення «M-ZP sBox» та «M-ZP mBox». Раніше такі зони могли бути тільки на ППК. 

- Додано функцію форматування флеш-накопичувача ППК з клавіатури. Тепер для цього не обов’язково підключати прилад до персонального комп’ютера, процедуру форматування можна запустити з будь-якої клавіатури або за допомогою кнопки “reset” на базовій платі ППК.

- Додано можливість оновлення модулів і клавіатур за допомогою дисплейних клавіатур з сервера «TirasCLOUD II», а не тільки через USB, завантажуючи “прошивку” на ППК. 

Orion NOVA версії 2.5.1 будуть у продажу після закінчення залишків попередньої апаратної версії.

Якщо ви хочете отримати зразок оновлених Orion NOVA  відмітьте це при замовленні.